Chcesz kupić dom/mieszkanie?

Nasze opracowanie ma wskazać czy wymarzony przez Ciebie dom zapewni komfort, poczucie bezpieczeństwa, będzie rodzinnym gniazdem czy nieustępującą ścianą trudności.

Ocena stanu technicznegoCechy nieruchomości

 

Wykonana przez nas ocena stanu technicznego nieruchomości oraz prognoza remontowa upewni Cię, że dom jest bezpieczny i nie posiada wad ukrytych. Spełnia lub nie spełnia wymagań wszystkich norm budowlanych. Jest zdrowy – nie był zalany, spalony, łatany, podreperowany, zawilgocony.

Zakup domu to rodzinna inwestycja na wiele lat w większości nabywana w kredycie, jednak operat szacunkowy wymagany przez instytucje finansujące nie obejmuje takich elementów jak pomiary wilgotności, jakości powietrza, akustyki, jakości wody i pochodnych. Nie bada historii i nie sprawdza cech otoczenia. Nie jest konsultowany przez architektów, inżynierów i wykonawców. 

Przygotujemy prognozę remontową i opinię techniczną. Sprawdzimy, dokonamy analizy i porównamy, które z wybranych przez Ciebie nieruchomości warto kupić.

 

Pliki do pobraniaPrzykład/Wzór opinii, pliki do pobrania

 

 

Pobierz przykładowa opinię, wzór umowy zlecenia oraz wzór zgody właściciela nieruchomości na przeprowadzenie inspekcji.

1. Przykład/wzór opinii – waga 2.32 MB, zawartość 21 stron, format pdf:

Opinia techniczna pdf

2. Druk zlecenia wykonania „Prognozy remontowej wraz z uzasadnieniem” – waga 203 KB, zawartość 1 strona, format PDF:
Jest on formą kontraktu pomiędzy Państwem a wykonującym usługę. Po wypełnieniu proszę zeskanować lub sfotografować i podczas rezerwacji terminu przesłać na adres robert.frey@audytdom.pl

3. „Zgoda właściciela nieruchomości” – waga 217 KB, 1 strona, format PDF:

WykluczeniaWykluczenia

 

 

1. Nie uczestniczymy w sporach. Nasza opinia nie może być podstawą roszczeń sądowych.
2. Nie wykonujemy również odbiorów deweloperskich. Operujemy głównie na rynku wtórnym.
3. Nie rekomendujemy wykonawców, nie sugerujemy rodzaju materiałów i metod ich wykorzystania, nie wskazujemy sklepów i składów budowlanych.